Micom Px30

Dev Elektrik, Schneider Micom Px30 geniş ürün seçeneği ile sektördeki tüm ihtiyaçlarınıza cevap vermektedir.

P63x

Transformatör Diferansiyel Koruma

MiCOM P63x serisi diferansiyel koruma cihazları transformatörler, motorlar, jeneratörler ve diğer tesisatlarda hızlı ve seçici kısa devre koruması için tasarlanmıştır.

Hızlı ve seçici diferansiyel koruması sağlayan MiCOM 63x, hemen her türlü trafo kontrolü veya SCADA sistemi ile kolayca bağlantı sağlar. Kullanıcı dostudur ve kapsamlı kayıtlardan net okumalar sağlar.

P43x

Mesafe Koruma Röleleri

MiCOM P43x serisinin mesafe koruma cihazları üç tür koruma için tasarlanmıştır: seçici kısa devre, toprak hatası ve aşırı yük.

Bu esnek ve kolayca entegre edilebilen uzaktan koruma röleleri serisi her tür orta, yüksek ve ekstra yüksek gerilim sistemlerinde kullanılabilir. Kullanıcı dostudur ve eksiksiz bir kalite koruma ve kontrol işlevleri serisi ile donatılmıştır.

P530C

Kompakt hat diferansiyeli koruması

Bu yeni kompakt hat diferansiyeli koruma cihazı PQ741’nin yerine geçmiştir ve MiCOM Px3x kompakt serisindeki diğer ürünler ile aynı görünüme sahiptir (P130C, P430C veya P630C gibi). MiCOM P530C, ek yeni özellikler ve işlevler sunmasına rağmen helan PQ741 ile pim uyumludur.

P138

Yönlü Aşırı Akım Koruma Röleleri

MiCOM Px30 cihazları bir Ray Zincir Eğrisi Koruma Cihazları serisidir. P138, Ray uygulamaları için özel olarak Yönlü Aşırı Akım Koruması sağlar.

Sağladığı kapsamlı ve etkili koruma ile kendini kanıtlamış olan MiCOM P138, çok çeşitli uygulamalarda kullanılabilir. Kullanıcı dostu arabirimi ve birçok haberleşme portu ile konfigürasyonu basittir. Oldukça esnek olan MiCOM P138, kullanıcıya özel gereksinimler için özelleştirilebilir.

P436 ve P438

Raylı Sistemler için Koruma Röleleri

MiCOM Px30 cihazları bir Ray Zincir Eğrisi Koruma Cihazları serisidir.
P436 ve P438, klasik ve iki fazlı AT besleyiciler için koruma sağlar.

MiCOM P436 ve P438’in kapsamlı koruma sağlama konusunda kanıtlanmış bir geçmişi vardır ve çok sayıda uygulamada kullanılabilir. Kullanıcı dostu arabirimi ve çok sayıda haberleşme portu ile konfigürasyonu basittir ve esnek olması kullanıcıların gereksinimlerine göre özelleştirilmesine olanak verir.